Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Normális ,hogy ezért fizetek?

Normális ,hogy ezért fizetek?

Figyelt kérdés

18 óram volt eddig magantanárnál és

Van egy könyv ami alapján haladunk . 7 leckebol áll és eddig 1 leckét haladtunk ,mert amiket kapok házikat, órán ellenőrizzük és így nem haladunk a kovetkezőhoz. Engem ez nagyon frusztrál. Az volt a kifogása ,hogy neki nincs megoldó kulcsa és nem tudja elküldeni a megoldást.Most meg neten megtaláltam a megoldó kulcsot .

Meg amúgy arról volt szó a 7 leckét 30 óra alatt végig vesszük .

Jó van ,hogy miattam lassabban haladunk mert valamit elkell magyarázni ,de ez akkor sem fair szerintem. Gondolom így neki könnyebb ,hogy én beszélek egész órán ,ő meg alig rak bele energiát.



jan. 4. 17:23
A kérdező szavazást indított:
Tanítás
Nyelv
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom, hogy válts tanárt!
jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz magadnak venni gyakorlókönyveket, amikben van megoldókulcs. Ehhez nem kell tanár.


De egyébként teljesen normális, hogy órán a házikat ellenőrzitek. Ez valahogy a tanítás normál módszertana.

jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arányban kellene lenni az ismétlesnek, ellenőrzésnek és az új anyagnak, méghozzá rád szabva. Ha látja a tanár, hogy döcögsz, akkor többet kell gyakorolni, ismételni, és kisebbeket lépni előre. Valahogy le akarja ellenőrizni, hogy mennyire rögzültek az eddigiek. Ha nem rögzült, nincs értelme továbbmenni. Mondjuk szúrópróba szerűen is ellenőrizhetné a házit, pl. ha 2 oldalnyi feladatot adott fel, akkor nehogy már minden egyes feladatot átnézzetek.
jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!