Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanuljak beszélni angolul?

Hogy tanuljak beszélni angolul?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam szintfelmérésen nyelvtanárnál. Az eredmény alapján angolból majdnem B2 szinten vagyok. A beszéden kellene még javítani, hogy nyelvvizsgát tudjak tenni. Hogy lenne a legcélszerűbb?


Mivel csóró vagyok minden forint számít, de ha kell nyelvtanár is szóba jöhet. Van a szomszédban egy aki anyanyelvi szinten beszél(leginkább külföldön él), amellett nyelvtanári tapasztalata is van. Nála 3500 Ft egy óra, ez jó árnak számít?


Néztem online nyelvtanárokat is, a super-prof.hu oldalon úgy 1500 Ft-tól vannak "nyelvtanárok", de ebben az árkategóriában alig tudnak nálam többet. Gondolom 3500-ért már akadna itt valódi nyelvtanár is, vagy nem.


A nemzetközi megfelelője az oldalnak a preply vagy italki, hasonló áron vagy kicsit drágábban, de nem magyar anyanyelvű tanárokkal. Ami előny és hátrány is.


A fő szempont a költség, de az idő és a minőség is számítana.


ápr. 19. 13:47
A kérdező szavazást indított:
Van ingyenes AI alapú beszédfejlesztő app/oldal amivel lehet tanulni (hol?)
Keress valami FB csoportot ami hasonló tudású tanulókat hoz össze (link?)
Fizetős AI alapú beszédfejlesztő app/oldal amivel tényleg lehet tanulni (hol?)
super-prof vagy hasonló magyar oldalon keress valakit erős B2 vagy C1 szinten 1500-2500 Ft-ért
Preply vagy Italki oldalon keress valakit erős B2 vagy C1 szinten 2000-3000 Ft-ért.
super-prof vagy hasonló magyar oldalon keress egy nyelvtanárt.
Preply vagy Italki oldalon keress nyelvtanárt.
A szomszéd nyelvtanár tök jó 3500 Ft-ért.
3 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
+1 kimaradt. Van még nem online nyelvtanfolyam is, ahol 10-12 ember lenne még rajtam kívül +tanár, ez 1500 Ft/óra, de ugye az idő kb 10-ed részében beszélnék én. A komplett felkészítő tanfolyamot kellene fizetni ami úgy 140 ezer ft.
ápr. 19. 13:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

3500 forint nagyon jó ár. Ma már alig találni bárkit 5000 ft alatt. Én megpróbálnám vele.


Még egy ötlet: facebookon nyelvszakos csoportokban is szoktak keresni nyelvtanárt.


Tanfolyam akkor jó ha kevesebben vagytok. Mert akkor jut rád idő, de tudsz is a többiektől tanulni.

ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért az események szokásos menete az, hogy ha 12 emberrel indul a nyelvtanfolyam, akkor

- eleve egyszer sem jön el három

- kettő mindig hiányzik, persze mindig másik kettő

- a szeptember végén indult tanfolyamon november közepére kimarad további kettő-három

...így lesz egy jó kis ötfős tanfolyam. :)

ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!