Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná? Sajnálom,...

Valaki lefordítaná? Sajnálom, hogy így alakult köztünk ez az egész. Mert lehetett volna másként is ha te nem nagyképűsködsz velem…

Figyelt kérdés

Sajnálom h így alakult köztünk ez az egész.mert lehetett volna másként is ha te nem negyképűzől velem….Azt szeretném kérlek szálj le rólam. Hagyj békén ne beszélj rólam. Mióta tudom, én inkább nem szólok semmit. Sajnos ez nagy szényen. Nekem főleg,de neked is az lenne ha ÉN kinyitnám a szám…És ezt te is pontosan jól tudod..Abszolult próbálok rólad tudomást sem venni. Ha téged ez boldoggá tesz h rólam beszélsz állandóan „stupid rich bich stb” hát nem érdekel. semmi jogod h így beszélj rólam mert nem ismersz. És foggalmad sincs az életemről és egyáltalán h ki vagyok. Semmit nem tudsz rólam!

Soha,soha nem kerültem még ilyen helyzetbe. Hibáztam,de köszönöm tanultam belőle….Én tényleg azt hittem h ez intelligensen felnőttekhez méltóan köztünk marad. De nem…..

Nézd én nem haragszom mert mindenki hibázik.Valahol megértelek ha fiú lennék én is ezt tettem volna. De kérlek álj le. Ne beszélj a magánéletemről,mert azzal bántasz meg leginkább. És igazából nem ismersz! Én remélem h hamarosan minden olyan lesz köztünk mint régen olyan távolságtartó barátság. Tévedsz ha azt hiszed én kedvellek téged. Jó pasi vagy ,de ennyi. Én szeretem az ex barátom. Tudom h nem fogsz válaszolni! Nem érdekel. Hajlandó vagyok veled szeretkezni,mert ez egy őrület!!De vegyél vissza az arcodból…..


2009. jan. 10. 17:15
 1/3 A kérdező kommentje:
angolul kellene nekem ez a szöveg előre is nagyon köszönöm
2009. jan. 10. 17:16
 2/3 anonim válasza:
0%

I am sorry for it h this developed in this manner between us it egész.mert could have been differently if you not negyképűzől velem….Azt I would like it I ask you szálj down from me. Let do not talk about me on peace. I do not speak rather since I know it nothing. This is big szényen unfortunately. For me mainly,but it would be for you if I would open it the szám…the this you punctually well know..Abszolult I do not try to take note of you.

If this makes you happy h you talk about me steadily stupid rich bich stb back does not interest. nothing your right h talk about me in this manner because do not know. And there is not foggalmad my life and altogether h who I am. You know the first thing about me!

I never, never got into a situation like this yet. I made a mistake,but I say thank you for it learned belőle….Én I believed it really h this intelligently to adults is left between us becomingly. But not...

Look at it I am not angry because everybody makes a mistake.I understand you somewhere if I would be a boy I would have made this. But I ask you álj down. Do not talk about my privacy,dared with it hurt mostly. And really do not know! I hope for it h there will be everything like that between us soon than once standoffish friendship like that. You are out if you believe it I like you. You are a good fella ,but this much. I like it the ex my friend.

I know it h you will not answer! I donot care. I am willing to make love to you,because this an őrület!!De take back it from a face..….



//valahol magyarul vannak a szavak,bocsi azt nemtuttam////

2009. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

I am sorry that this whole thing happened like this because it could have happened in another way if U R not that "big head" with me.I would like to ask you to leave me alon. Leave me alone and dont talk about me. Since I know it, I dont say a word.Unfortunately it is a big shame. Especially for me, but it would be a big shame for U too if I open MY mouth...And U know it as well.I am trying to ignore you absolutely. If you are happy to talk about me like "stupid rich bitch" I dont care, but you dont have the right to talk about me like this bec U dont know me.And U dont even know my life and who I am.U dont know anything about me. I have never been in a situation like this before. I made a mistake but thank, it was a good lesson...I thought we could keep this thing between us as normal intelligent adult. But you couldnt

Look, Im not angry with U bec everybody makes mistakes. I understand U in a way, if I were a boy I would have done the same. But please stop. Dont talk about my private life bec U hurt me the most with that. And U really dont know me. I hope things will be back the same again like it was before... that "cold" (távolságtartót nem tom, bocs) friendship. U R wrong if U think I like U. U R a handsome boy, but thats it. I love my ex boyfriend. I know U will not answer but I dont care. I am willing to make love with U because this is a madness. But behave yourself...

Na, remélem segítettem. Kíváncsi lennék a sztorira is de persze semmi közöm :)

2009. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!