Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Online angol oktatás érdekelne?

Online angol oktatás érdekelne?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy a tanár mondjuk Skype-on keresztül tartaná az órát. De online, nem egy előre legyártott tömegmaszlag lenne, hanem egyénre szabott online tanítás. Fizetnél érte??
2010. dec. 20. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:

attól függ hogy az oktatót mennyire csipázom mármint hogy értem-e amit mond magyaráz-e???

lehet fizetnék is

2010. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendes Angoltanár aki nyelviskolában is tanít.
2010. dec. 20. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Én fizetnék érte, sok előnye van:

1. Nem kell munka után végigmásznom a városon a nyelviskoláig.

2. Csak engem tanít, jobban tud rám figyelni.

3. Nem jön házhoz, így nem kell hülyére takarítanom magam az óra előtt, mert a webkamerán csak annyit lát a lakásból, amennyit akarok.


Csak egy baj van: már beszélek inglisül. Franciát nem tanít esetleg?

2010. dec. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én így (is) tanulok.

És meglepően jó

2010. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Adnál infót a menetéről, esetleg bővebben.
2010. dec. 20. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
A menete ugyan olyan mint egy másik órának, pedig még webcamunk sincs. Ugyanúgy megy az egész, képeket értelemszerűen átküldi, nagyjából ennyi. Én is azt hittem, hogy döcögősebb lesz.
2010. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A kérdés még mindig fent áll, szeretném minél több ember véleményét tudni.

Köszönöm

2010. dec. 20. 19:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell egy tanrend az ilyen adhoc haladunk össze vissza dolgokban nem hiszek.
2010. dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!