Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek milyen nyelvet...

Szerintetek milyen nyelvet tanuljak másodiknak?

Figyelt kérdés
Eddig angolt tanultam most megyek középiskolába a francia,német,spanyol,olasz és a latin közül lehet választani
2011. jan. 2. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Amelyik neked a legjobban tetszik. :) Én németet tanultam, mert azt tartottam hasznosabbnak, viszont utálom a nyelvet, el is felejtettem mert nem gyakorlom. Ezért javaslom, hogy olyat válassz, amit szívesen tanulnál.
2011. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Distance10 válasza:
Szerintem válaszd a németet mert az hasonlít az angolhoz és szerintem könnyű is :)
2011. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ne a latint, azzal nem mész semmire. Nekem azt kellett pár éve tanulnom a gimibe, csak hogy a latintanárnak is legyen ki az óraszáma..:S 4 év pazarlás...
2011. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igazából a francia és német a leghasznosabb és a legnehezebb közülük de spanyol és az olasz is jól jön.

a latin pedig igenis hasznos!! de persze - mint minden nyelv - a maga területén: pl. a jogon, vagy az orvosi pályán

2011. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A németet, ha nem félsz egy kicsit nehezebb nyelvtől, és jól megy a nyelvtanulás. A franciát, ha nehéz számodra a nyelvtanulás és valami könnyebbet akarsz.
2011. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!