Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » üdv, adna nekem vki jóféle...

üdv, adna nekem vki jóféle könyvet/linket/docot hogy kínaiul tanulgathassak (igen egyedül, nem nyelvtanfolyammal)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Bocsi, egyedül nem fog menni...
2011. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Minek akarsz kínaiul tanulni? De egyedül 100%, hogy nem fogsz tudni megtanulni.
2011. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is tervezek tanulni, ha minden igaz, kapok szülinapomra egy könyvet hozzá. Ha van kedved esetleg "közösen" tanulni, írj nyugodtan! :)

2011. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs értelme hozzáfogni, amúgy kb. annyi anyagot találsz hozzá a neten, amennyit nem szégyellsz. Annyi a titok, hogy angolul kell keresni.


Ha nem tudsz annyira angolul, hogy ezeket megtaláld, akkor pedig nyomás angolul tanulni, mert egyrészt az sokkal fontosabb, másrészt angolul van minden értelmes anyag, ami Kínával vagy a kínai nyelvvel kapcsolatos.

2011. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ugyanmár emberek csak érdekel a téma, nem vagyok bolond van közepem angolból heti 4 órába még tanulom egyetemen is...3.válaszadó milyen könyv? mi a címe, ki írta?
2011. jan. 13. 00:24
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Üdv!


Hogy őszinte legyek, ha csak a beszéd érdekel, azt autodidakta módon el lehet kezdeni. Olyan 500-800 szóig el is lehet jutni, viszonylag hamar.

De mindenképpen mp3-ból érdemes tanulni a kiejtés és a hangsúlyok miatt.


Mely dialektust akarod tanulni ? Én mandarinul sajnos nem tudok (még), de kantoni dialektust 1 év alatt megtanultam olyan 1800 szóval, igaz 500 után iskolába mentem...


Kantonihoz van vagy 3GB-nyi mp3-am, HongKong és Guangzhou-i kantoni...

2011. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!