Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó ez a angol tanulási módszer?

Jó ez a angol tanulási módszer?

Figyelt kérdés
Az lenne a tervem, hogy nyáron az angolnak szentelem a napjaimat. A New Headway Elementary 7-14 és a Pre-Intermediate 1-12 leckéit szeretném végig venni a nyár alatt. Ezt mind otthon csinálom, viszont heti egyszer elmegyek angoltanárhoz is, aki leellenőrzi, hogy mindent jól csináltam-e, elmagyarázza picit mélyebben a nyelvtant... Ez így működhet? Ha számít: németből megvan a középfokúm és a felsőfok a cél, szóval azt elég jól beszélem.
2011. febr. 26. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem abszolút jó módszer. Csak legyél kitartó és ne add fel hamar! ;]

Előtte tanultál már angolt suliban? Egyébként megnyugodhatsz én is a német középfok után kezdtem el angolt tanulni és baromi egyszerű (volt). Az angol sokkal sokkal könnyebb, mint a német.

Menni fog, sok sikert!

2011. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó, hogy van tanár is, nem csak a nyelvtani segítség miatt, de ösztönöz a tanulásra. Szuper!


De az említett könyvek nem kifejezetten önálló tanulásra készültek, ha jól tudom.

2011. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem adom fel és kitartó leszek:) Igen, tanultam, egy 60 órás tanfolyam erejéig és a N.H. 7. leckééig jutottunk
2011. febr. 26. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!