Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak angolt 3...

Hogyan tanuljak angolt 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
A gimi ahova megyek ott angolt és németet(alapvetően németes vagyok) is tanulok majd, de ott angol rektortanár(egy szót sem tud magyarul[megtudakoltam]) tanít így az átsulis angolt valahonnan elő kellene szednem... Valamennyit tudok angolul, de az minimális. Ha van olyan oldal ahol az egész EGYBEN(az összes tudnivaló egyszerre letölthető, nem egyenként adogatják havonta), REGISZTRÁCIÓ NÉLKÜL, INGYEN letölthető(hanganyag)akkor légyszi linkeljétek be, mert én nem találtam olyat. Szótár nem tudom, mennyire jó tanulásra(?). Ha nincs nem regisztrációs akkor legalább ne egyenként küldjék az anyagot. Minden POZITÍV választ szívesen fogadok.
2011. márc. 29. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most készülök felsőfokúra, vannak anyagaim is a gépen és ha gondolod nagyon szívesen segítek, ha nem értesz valamit, nekem sem árt a gyakorlás.

Írj egy privát üzenetet és majd megbeszéljük a többit. ;)

2011. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pf, ha annyit sem álodoznál érte hogy regisztrálsz, segít a halál
2011. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Másodiknak:

Azért nem regisztrálok, mert minden adatomat elkérik és nemtudom, h valós e az oldal vagy csak adatlopók.

2011. márc. 31. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vennék egy angolkönyvet és átvenném az összes anyagot ami benne van, és tisztességesen megtanulnék belőle mindent. Ha ügyes vagy, megcsinálhatod 3 hónap alatt :)

Nekem a gépben vannak mindenféle angol könyvek pdf-ben, ha érdekel, vagy tudok pár oldalt ahonnan lehet letölteni :)

2011. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Adsz linket?
2011. ápr. 6. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:

www.englishtips.org

www.uz-translations.net


Sok sikert a nyelvtanuláshoz :)

2011. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kössz, de az oldalak teljesen angolul vannak és én még nem tudok angolul, épp ezért akarok angolul tanulni.

De azért még egyszer kösz.

2011. ápr. 8. 14:40
 8/8 anonim ***** válasza:

fent a keresőbe beírod a könyv címét, és kikeresed.

Pl. New Headway Beginner

(beginner azt jelenti kezdő, mindig ebből a szóból indulj ki, és megtalálod azt ami neked kell)

Azt írtad, hogy valamit azért tudsz angolul, szóval ezekből kiindulva biztos megtalálod azt, ami neked kell :)

Most néztem meg pár oldalt headwayből, egész könnyűnek tűnik, sztem próbálkozz meg azzal :)

2011. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!