Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból 0-ról középfokra...

Angolból 0-ról középfokra mennyi idő alatt juthatok el? 1 évbe beleférhet?

Figyelt kérdés
Németből van középfokúm.
2011. máj. 16. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Német nehezebb mint az angol tehát ha ilyen jó a nyelvérzéked akkor 1 év alatt intenzíven simán.
2011. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vree ***** válasza:

^Hát nem tudom annyi ismerősöm volt aki némettel kezdte az angol meg utána hirtelen nehéz volt. (Sok minden van angolban amire a német nem tanít meg, pl. a nem fonetikus írás.)


De nem lehetetlen.

2011. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 honap alatt sikerult, intenziv tanfolyammal, elsore.
2011. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, de várom még a válaszokat!
2011. máj. 19. 12:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy csináltam meg én is, illetve azóta már (10 év eltelt :)) tanítom is. Ha valaki tényleg akarja és fektet bele energiát, akkor 6-12 hónap alatt - függően az affinitástól és a szorgalomtól - simán meg lehet csinálni.

Én olaszból, harmadik nyelvként 1 hónap alatt készültem fel nulláról a középfokra és sikerült is.

2011. máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Német után kezdtem az angolt. És meg kell mondja, nekem az angol nagyon nehéz. Ha németből már ennyit tanultam volna mint angolból, felsőfokúm lenne.
2011. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kedves 8:22-es: gratulálok az olasz középfokhoz!! megkérdezhetem, hogy csináltad? :D
2011. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
attól, hogy a német nehezebb, mint az angol, nem biztos, hogy olyan könnyű utána elkezdeni tanulni. nekem van olyan ismerősöm, aki hihetetlen nyelvérzékkel rendelkezik, van neki nagyon sok nyelvvizsgája, de az angol valamiért nem megy neki olyan jól, mint a többi nyelv. ha komolyan gondolod és szorgalmasan tanulsz rá, akkor menni fog egy év alatt, mert a középfok nem olyan nehéz belőle, maximum nem 80% felett sikerül, de az úgysem érdekel senkit. hajrá!
2011. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!