Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Idén 117-en jelentkeztek...

Idén 117-en jelentkeztek kínai szakra. Jelentkezők! Miért jelöltétek meg a szakot?

Figyelt kérdés

Azért mert Kína gazdasági nagyhatalom?


Érdekesnek találjátok a kultúrát?


Illetve milyen komolyak a szándékaitok? Van, aki nem első helyen jelölte meg?


2011. jún. 6. 18:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
117+34, hogy egészen pontos legyek.
2011. jún. 6. 18:36
 2/11 skarma ***** válasza:
85%

Te oda jelentkeztél? Miért? És hányat vesznek fel?

Én egyébként tibeti szakot jelöltem, csak ha felvesznek, a kínai minoron gondolkodom. de nem érdekel különösebben a kultúra, csak ha kimegyek Tibetbe és azt látom hogy a kínaiak verik a fegyvertelen tibetieket, akkor a saját nyelvükön szólhassak hogy hagyják abba, azt csak megértik...

2011. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A tibeti szak igen jó lehet.

Költségtérítéses formában nem indul.

Támogatottan pedig 8 embert vesznek fel. 20 ember jelentkezett, téged is beleértve. :P

Itt meglesheted a többit: [link]

2011. jún. 6. 19:59
 4/11 skarma ***** válasza:

Hogy érted hogy fizetős nem indul? Kínaiból?

Én azt nem jelöltem meg.


előző

2011. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tibeti szak. :S Illetve sztm...a 0-ból kiindulva.

Nézd meg az általam belinkelt honlapot! Második oldal.


Sztm is embertelen, amit a kínaiak művelnek Tibetben. Téged csak ez ösztönzött a tibeti szak megjelölésére? Elsőként jelölted?

2011. jún. 6. 20:04
 6/11 skarma ***** válasza:

a fizetőset 13-an jelölték, csak nem első helyen. Attól még indíthatják, nem?

Természetesen nem emiatt jelöltem tibet szakot (1. és 3. helyen is), hanem mert érdekel a kultúra, az emberek, a környezet. De elsősorban Észak-India lesz a célom, mert a menekülteknek szeretnék valahogy segíteni.

Te miért jelöltél kínait? (egyébként tisztában vagyok vele, hogy a köznép nem tud a tibetben folyó dolgokról, szóval őket eszemben sincs elítélni)

2011. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A 0 megzavart. Igazad van, attól még indulhat. Mert elsőként nem fognak felvenni téged támogatotton? :D

Ha valaki ennyire elszánt, akkor nem kell aggódnod emiatt, simán felvesznek.


Az első kérdésedre szívesen válaszolok, ha írsz privát üzenetet.

2011. jún. 6. 20:21
 8/11 skarma ***** válasza:

nem fognak felvenni, mert az emelt angolom pocsék lett és hiába lett a többi érettségim ötös, lehúzza az egészet...

na, akkor küldök privit, bár most nem tudom pontosan melyik kérdésre gondoltál :D

2011. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ÉN BEADNÁM, DE NEM VESZNEK FEL:-S
2011. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért nem vesznek fel? :S
2011. jún. 21. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!