Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek egyedül fel lehet...

Lovly kérdése:

Szerintetek egyedül fel lehet készülni nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Egyik bnőm azt mondta igen..:| de én úgy gondolom..szükség van vkire aki kijavít.
2011. jún. 21. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
fel lehet készülni (saját tapasztalat)
2011. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ezt hogy csináltad?gyakoroltál neten?meg a könyvekbe?
2011. jún. 21. 15:42
 3/8 anonim válasza:

Én is magamtól készültem és 90%-os lett az ITK-s írásbeli középfokú vizsgám. Szóbelire nehezebb szerintem, bár az sem megoldhatatlan, bár nekem ott nagyon jól jött a kommunikáció. Írásban rengeteg gyakorló tesztfeladatsor van, amihez általában van megoldókulcs is, így visszaellenőrizhető, ha pedig valami nem világos, abból is rengeteg tanulsz, ha értelmezed/kielemzed a problémát.

Nyelvkönyvnek mindenképpen az anyanyelvű könyveket javaslom, mert könnyebb megérteni a nyelvtani összefüggéseket belőlük. Sok sikert.

2011. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valakinek megy, valakinek meg nem.

Ha úgy érzed, hogy neked szükséged van segítségre (amúgy szerintem a többségnek szüksége van rá), akkor anélkül nem fog menni a nyelvvizsga.

2011. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszii szépen.:))
2011. jún. 21. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:

én is egyedül készültem fel a Telc nyelvvizsgámra :) megis lett 85%os :))


úgyhogy fellehet :)

2011. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az önálló gondolatokat tartalmazó levélírás kontrollálásához mindenképpen kell valaki.
2011. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fel bizony, én a felsőfokú angol ECL vizsgámra készültem fel önállóan. Vettem tesztkönyvet, sokat gyakoroltam, könyveket olvastam, filmeket néztem eredeti nyelven. Nem lehetetlen:)
2011. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!