Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány idegen nyelven beszélsz?

Hány idegen nyelven beszélsz?

Figyelt kérdés

És milyen nyelv(ek)en?

Én nagyon jól tudok angolul, kicsit németül és most tanulok olaszul :))))


2011. aug. 16. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Angol.
2011. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
angolul és oroszul 18/l
2011. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Angolul de még egyáltalán nem tárgyalóképes:)

Viszont most ráállok mert szükség lesz rá ha külföldön akarok majd élni, meg ha itthon maradok akkor is.

18f

2011. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
magyar és tört magyar
2011. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Angolul beszélek, és gimiben latinul tanultam, amit ugyebár nem nagyon lehet beszélni:D 18/L
2011. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Angol, német, most kezdem a franciát, és még legalább 2 nyelv van tervben (a jelöltek: portugál/orosz/kínai/arab)
2011. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Angolul folyékonyan, és németül nagyjából folyékonyan.
2011. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
tudás szerint csökkenő sorrendben: angol, spanyol, olasz, francia, német (a vicc h németet tanultam iskolában csak)
2011. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
engem spanyol és francia érdekelne,az engem megelőző válaszoló ezügyben megkereshetne,kezdő vagyok,olaszból felsőfokúm van,de nagyon szeretnék megtanulni franciául és spanyolul,de kellene egy társ,egy partner aki segítene elindulni,egy jó tankönyv(akár pdf) meg egy remek kiejtési útmutató,egy tanár...rengeteg igényem van,gondolom mondjátok...ja...pénzem az nincs...cserébe angol,és olasztanulást-tanítást tudok felajánlani.Ismerem azt a cseretanulós alkalmazást meg az ahhoz kapcsolódó weboldalt az iwiw-ről,de az a saját tapasztalatom,hogy ott hihetetlenül,de elmondhatatlanul passzívak az emberek,és inkább 5-öt belerúgnak az emberbe,semmint hogy segítenének egymásnak,egymáson. :(((
2011. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
angol felsőfokon, olasz középfokon, franciát meg most kezdtem el nyáron tanulgatni, és olasz után nagyon könnyűnek tűnik :) egyetemen pedig japánt fogok tanulni ha minden jól megy. egyszer pedig majd még portugálul vagy oroszul akarok megtanulni :D
2011. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!