Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Helyes ez az angol szöveg?

Helyes ez az angol szöveg?

Figyelt kérdés

I've been to Budapest ?for? 3 weeks. We've visited The Hungarian Natural History Museum, The House of Terror Museum and we've benn to The Palace of Miracles. We admired the firework on 20th of August. One day we've been to Vienna.

I've been to Hajdószoboszló, too. It was fantastic. We've ?bathed a lot of there? and I'm going to go to there tomorrow too.


az utolsó mondat az kész káosz :D az akarna lenni, hogy:

Sokat fürödtünk és jövőhéten is fogok menni.


Köszönöm szépen!

A nyaralásról írtam. Present Perfectben helyes?


2011. szept. 1. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
nem helyes. ird at az egeszet a megfelelo igeidobe es akkor el lesz mondva a tobbi hiba
2011. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majdnem minden mondat fura, úgy ahogy az első válaszoló is mondja. Írd át az egészet, nézd át a nyelvtant.
2011. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a lényeg, hogy az igeidőt nem tudom, hogy egyszerű múlt, vagy befejezett jelen.



Helyes ez az angol szöveg?


I was in Budapest ?till? 3 weeks. I visited The Hungarian Natural History Museum, The House of Terror Museum and I was in The Palace of Miracles. I admired the firework on 20th of August. One day I was in Vienna.

I was in Hajdószoboszló, too. It was fantastic. I ?bathed a lot of there? and I'm going to go to there tomorrow too.


Így?

2011. szept. 1. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:

i was in Budapest for 3 weeks. i visited The Hungarian Natural History Museum, The House of Terror Museum and was in The Palace of Miracles. I admired the fireworks on August 20th. I was in Vienna one day. <- ez hogy jon ide?

I was in Hajdószoboszló, too, which was a blast. I bathed a lot there and am going to go there tomorrow as well.

2011. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
im going there tomorrow* azert maradt benne igy mert tiedet bemasoltam es azt javitottam
2011. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!