Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hogy tanulhatnék...

Imi és sziszi kérdése:

Szerintetek hogy tanulhatnék gyorsan angol nyelvet? ( eddig 10 éve németes voltam az megy de ez az angol valahogy nem akar)

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is mikor gimnáziumba mentem 7,5évnyi német után kezdtem angolozni. Ha van nyelvérzéked akkor nem lesz semmi gond mert az angol sokkal könnyebb nyelv. Egyedüli probléma ami nálam előfordult az a kiejtés de ha gyakorolsz ez sem lesz gond.

Konkrét ötletként csinálhatsz olyat, hogy ha van pár sorozat/film akármi amit szeretsz és megnézed angolul az segít. Én gimiben megtanultam ugyan jó pár nyelvtant és egyebet ami fontos, de igazából egy nyelvet szerintem akkor tanulsz meg ha sokat tapasztalsz és amennyiben nem tudsz kimenni pár hónapra angliába/amerikába ez a legjobb módszer szerintem :D

2012. jan. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!