Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék megtanulni...

Hogyan tudnék megtanulni "házilag" nyelvtanár nélkül spanyolul?

Figyelt kérdés
egyelőre csak alapdolgokat, később persze azért kell egy tanár
2008. ápr. 7. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Úgy tudom, az Elo levelezős nyelvtanfolyamai nagyon hatékonyak! Egy ismerősöm középfokon így tanulta meg a franciát, pedig előtte egy szót sem beszélt franciául! Nézz utána a neten! Remélem segítettem!
2008. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

www.e-spanyol.hu


Nézd meg ezt az oldalt!

2008. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
ha van érzéked és kitartásod menni fog, leginkább ha már tudsz angolul vagy valamelyik másik nyelven. én pl nagyon nehezen tanulok nyelveket, tudok angolul és németül is de otthon a sulik semmit nem értek nekem, csak az adott országban sikerült megtanulnom. nekem könyvekböl, cd-röl otthoni nyelvtanártol nem sikerült.
2008. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Angolt tanulok jelenleg, spanyol lenne a másik nyelv.. Kitartás az van. Köszönöm még egyszer a segítséget!
2008. ápr. 9. 17:23
 5/9 anonim válasza:
100%
Én a Király Rudolf-féle nyelvkönyvre esküszöm. Nem szép, nincsenek színes képek benne, de én abból egyedül megtanultam pár hónap alatt annyira, hogy aztán használni tudtam odakinn. Nagyon jó szókincset ad.
2008. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a tippet is! :)
2008. ápr. 11. 15:58
 7/9 anonim válasza:
Meg lehet még próbálni a Teach Yourself sorozat könyveit. Ez angolul van, de én ebből tanulok finnül és norvégul, és tetszik. Alapfokig simán jó, hanganyag van hozzá.
2008. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2008. máj. 15. 16:50
 9/9 anonim válasza:
Hát a legkönnyebben a telenovellákból lehet, csak itt az a baj, hogy szinkronizálva van az egész. A romániai csatornákon feliratosak és szabadon hallod a szöveget, a kiejtést és könnyen meg is tanulhatod.
2008. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!