Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szükségem lenne egy idegen...

Szükségem lenne egy idegen nyelv elsajátítására, de sajnos nincs pénzem nyelviskolára. Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,hogy itthon tanulnék valamit autodidakta módon,de nem tudom melyik lenne az a nyelv,amit könnyen el lehetne sajátítani ezzel a módszerrel.

Németet sokáig tanultam anno,de már semmire nem emlékszem,az angol sosem ment igazán.

Melyik nyelvet lehetne itthon megtanulni és milyen módszerrel....Nagyon fontos lenne,mert sajnos nyelvtudás nélkül nem találok munkát.



2012. ápr. 11. 12:19
1 2
 11/13 anonim válasza:

interpals.net itt a világ minden tájáról vannak fent emberek és segítenek, persze találni kell valakit aki tud magyarul és mád nyelven is :)


Lehet tudok segíteni oldikat belinkelni (angol, spanyol) szerintem ha netről akarsz tanulni akkor vagy angolt mert az nagyon könnyű vagy németet mert még az sem olyan nehéz vagy pedig spanyolt tanulj mert bár az kicsit nehezebb még nem vészes és gyönyörű nyelv


de először azt kéne eldöntened hogy mit akarsz egyáltalán tanulni :)

2012. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Van érettségid?
2017. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Pl.

Könyvtárból vegyél ki vlmi (nyelv)könyvet

2017. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!