Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tartsam szinten angolom?...

Hogy tartsam szinten angolom? Van valami tuti tipp? Előre is kööszi : )

Figyelt kérdés
jártam tanfolyamra, és közép szintig fel is tornáztam magam, de most nincs lehetőségem, és nem találkozom nagyon vele, olvasok újságot, de ez sajna nem segít... :/

2012. jún. 11. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz angol nyelvű filmeket, hírműsorokat.
2012. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első írt, plusz én nemrég regisztráltam az interpals.net-re. Levelezéssel is lehet szinten tartani, fejleszteni.
2012. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
uu, köszi a jó tippeket! szép napot! :)
2012. jún. 11. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Halgass angol radiot, tedd at a laptopodat vagy gepedet angolra, kutass sokat az angol nyelvtanban, ha szeretsz naplo feleket irni, hasznald a netes szótárat ha kell de angolul irjal, ha szeretsz híreket olvasni keresd a magyarokat angol weboldalakon, próbálj levelezni angolokkal vagy magyarokkal angolul a neten akik segíteni is tudnak. Keress angolul letölthető könyveket a neten meg hallgass angol szamokat és írd le a dalszövegeket, menj körbe a lakásba és mond el a bútorok nevet, minden adandó alkalommal próbálj meg angolul beszélni, ha a barátaid nem tudnak angolul, mond el nekik hogy mit tanultak vagy kérd meg őket hogy beszéljetek egy kicsit angolul. A filmeket angolul nézd néha felirattal néha csak anélkül. Ha látsz egy angol írást vagy kifejezést de nem tudod mit jelenthet nézz utána online. Meg ilyesmik
2012. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a legtutibb tipp az lenne ha kimennel kulfoldre es szemtől szemben allnal az angollal, szóval ameddig ez nem lehetséges addig csá lehetőségről tudunk beszélni.
2012. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, nagyon hasznosnak bizonyulnak :)
2012. jún. 14. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!