Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mekkora a különbség a középfok...

Mekkora a különbség a középfokú és felsőfokú angol nyelvvizsga között?

Figyelt kérdés
A középfokú angol nyelvvizsgám megvan, a középszintű angol érettségim 91%-os lett. Kb. mennyi idő választ még el a felsőfokú nyelvvizsgától, ha most az elsődleges prioritásom a diploma megszerzése (és minél jobb jegyek az ösztöndíj miatt) lesz és nem fogok tudni különtanárhoz járni?
2012. júl. 6. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy az angol középfokig könnyű, utána lesz nehéz. Szerintem nagyjából még egyszer annyi óra kell, hogy egy hasonló paraméterű felsőfokút tegyél mint amilyen a közeped lett. De meg lehet azért csinálni, fejtől, lelkesedéstől függ az idő.
2012. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Antimod ***** válasza:
67%
Szerintem a középfok az angolból erős, nagyobb ugrás az alaptól, mint középtől a felső. Olvass nagyon sokat!
2012. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a különbség, nem hiába felsőfok! Viszont ha veszel hozzá felsőfokra felkészítő könyveket, olvasol sokat angolul, nézel sok filmet angol felirattal, akkor szerintem tanár nélkül is meg lehet csinálni. De azért hozzátenném, nem mindegy, melyik fajtát. Melyiket szeretnéd választani? Amúgy grat az érettségihez!
2012. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én PANNON-nál középfokúztam. Gyakorlatilag alig vesztettem pontot, így bepróbáltam a felsőfokot, ami 80%-kal lett meg.


Én nem éreztem lényegesen erősebbnek. Több volt a prepozíciókkal és a nyelvtannal kapcsolatos elvárt tudás.


Sokat olvastam (Harry Potter & Mens Health on-line) és a folyamatosan felmerülő új szavakat tanulgattam meg.

2012. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon nagy volt a kulonbseg!

/Bar en egy viszonylag eros Cambridge felsofokot csinaltam/

2012. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!