Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehetne diákot szerezni...

Hogyan lehetne diákot szerezni kínai nyelvből?

Figyelt kérdés
Több éve élek Kínában, a férjem kínai. Augusztus végén megyünk Budapestre és szeretnénk tanítani, de nem tudom hol lehetne elkezdeni. Tudnátok olyan oldalt ajánlani nekem, ahol ingyenesen tudom hírdetni magunkat? Vagy tudtok valakit, akit érdekelne?
2012. júl. 16. 17:20
 1/3 anonim válasza:
Ingyenesen a legkönnyebben úgy lehet reklámozni, ha csinálsz egy weblapot (lehet ingyeneset is) és a társasági oldalakon szétküldözgeted a linket. A hatékonysága kérdéses, de első lépésnek szerintem nem rossz. Ezen kívül érdemes a városban plakátokat kitenni, főleg elit iskolák közelében. Az ide vonatkozó jogszabályoknak viszont érdemes előbb utána olvasni.
2012. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a Fővárosi Szabó Ervin könyvtárban van egy faliújság a szekrényeknél. Ott elég sok tanár hirdeti magát. Kínai nyelvtanár hirdetést még nem láttam ott, érdemes megpróbálni mert szerintem az ott megforduló rengeteg egyetemista közül sokan nézegetik a hirdetéseket.
2012. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek!
2012. júl. 17. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!