Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mibe érdemes menni nyelvvizsgá...

Mibe érdemes menni nyelvvizsgázni egy FIÚNAK?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már ezer kérdés, a legtöbbet át is futottam, de ahogy észrevettem, lányok írták ki a kérdéseket. :D

TELC-re megyek szombaton, hogy érdemes kiöltözni?

Egy ünneplős fekete nadrággal meg egy fehér inggel nem leszek nagyon kiöltözve, vagy igen?

Farmeren gondolkodtam még, de nincs sötétebb.

Egyébként a szóbeli és az írásbeli egymás után lesz.


2012. aug. 6. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóbelire igen, normálisan, mint egy érettségi vizsgára, vagy egyetemi szóbelire. A vizsgáztatók értékelik, ha megadod a megfelelő tiszteletet, minimum elvárás. Írásbelire nem kell kiöltözni, ott senkivel nem találkozol, max. felügyelőkkel, de nem fontos az öltözet.

Ha egymás után van, ahogy írtad is, akkor egy ing és egy szövetnadrág megfelelő.Ha a többiek nem tudnak normálisan felöltözni, az ne zavarjon, neked lesz igazad. Ilyen vizsgákra sem a sportcipő, sem a farmer nem megfelelő!

2012. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem a fehér ing önmagában (nyakkendő nélkül) hülyén néz ki. Én asszem egy sötétkék inget vettem fel TELC-re, vagy egy elegánsabb kockásat, már nem emlékszem.
2012. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!