Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú francia és német...

Kormos András kérdése:

Középfokú francia és német nyelvvizsgával mennyire lehetek eredményes az emelt szintű érettségin?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emelt szintű érettségi ugyanaz a szint, mint a középfokú nyelvvizsga, sőt még ki is állítják az alapján az államilag elismert középfokú nyelvvizsga bizonyítványt, így a nyelvvizsga tulajdonképpen felesleges pénzkidobás volt.
2012. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zahraa válasza:
Idén érettségiztem francia emelt szinten és hidd el sokkal könnyebb volt mint amiket előtte gyakoroltam nyelvvizsga teszteket. Tehát sima ügy:)
2012. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 webnyelv ***** válasza:

Szerény véleményem szerint az emelt szintű érettségi valamivel magasabb szint, mint a középfokú nyelvvizsga. Legalábbis kb. 5 éve angolból így éreztem.

Aztán lehet, hogy változnak az idők.

Középfokú nyelvismerettel meg lehet csinálni nyilván, de ha az érettségi felvételi is egyben, akkor jobban kellene tudni, hogy az is sikerüljön.

2012. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!