Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha francia és német szakos...

Ha francia és német szakos tanár szeretnék lenni, akkor hogy tanuljam meg az angolt?

Figyelt kérdés
Ha középiskolában a franciát és a németet tanulom, az angolt miképp vegyem számításba? Az angol egy világnyelv, így azt célszerű, ha tanulom. (A nyelviskolát nem kedvelem.) Az életben is fontos, még akkor is, ha nem azzal foglalkoznék. Arról nem is beszélve, hogy ha nem sikerül, angol nélkül nehezen találok munkát.
2012. szept. 13. 19:56
 1/1 webnyelv ***** válasza:

Középiskolában én is németet és franciát tanultam. Közben magánúton tanultam az angolt, ill. középiskola előtt kb. 1 évet. Középiskola után kihagytam egy évet, és akkor angolt tanultam újra.

Gondolom, szereted a nyelveket, szerintem a 3 nyelv is menne egyszerre. Először magántanárnál érdemes tanulni az angolt egy ideig, a kiejtés miatt főleg, utána mehet tovább magánúton is.

2012. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!