Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit csinálok rosszul? Nem értem.

Mit csinálok rosszul? Nem értem.

Figyelt kérdés
Angolból mindig is nehezen tanultam. 2 hónapja elkezdtem járni magán tanárhoz. A dolgozataim ugyan úgy 3asra sikerülnek, pedig sokkal többet tanulok angolból, mint bármiből. Angolon kívül erős négyes tanuló vagyok. Hogy tanuljak angolt? Ti hogy csináljátok? miért nincs eredménye a tanulásomnak?

2012. okt. 1. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen suliba jársz - általános, szakközép, gimnázium?

Mióta tanulsz angolul?

2012. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, miben vannak nehézségeid. Szókincs, nyelvtan beszéd, olvasás, beszédértés, stb. Mi lenne, ha kitöltenél néhány tesztet...


1. It's half past seven amd it takes 30 minues to go to the airport. My plane leaves in 20 minutes. I ..... (late).

2. I'm sure you ..... (feel) a lot better after a nice cup of tea.

3. "Oh, no! I've spilt my coffee." "Don't worry. ..... (get) a cloth to wipe it up.

4. "Can I come round on Sunday? "Sure. I ..... (do) anything."

2012. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!