Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet érdemes harmadi...

Melyik nyelvet érdemes harmadik nyelvként megtanulni?

Figyelt kérdés
Angol német mellé milyen harmadik nyelvet ajánlotok, akár Magyarországon akár külföldre? Mi az ami egyre jobban kell ami segít az elhelyezkedésben? Már van egy diplomám de azzal nem nagyon lehet elhelyekedni Magyarországon így gondolkodtam abban, hogy nyelvet tanulok mert második diplomára nem lenne pénzem és három nyelv tudásával talán könnyebb lenne munkát találnom. Bár gondolkodtam az angol felsőfokún is csak nem tudom érdemes-e belevágni vagy jobb ha több nyelvben vagyok jártas.
2012. nov. 4. 11:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Az angolban még nem vagyok annyira jártas, de a németben már annál inkább. Harmadikként tanulgatom a spanyolt, mert azt szeretem. A lényeg, hogy olyan nyelv legyen, amit szívesen tanulnál.
2012. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A spanyolt vagy a franciát érdemes, mert sok gyarmatuk és volt gyarmatuk van, ahol így beszélnek, de ha amerikába szeretnél menni, akkor spanyol. ha itt maradsz Európában, akkor inkább francia.
2012. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezek mellé a spanyolt tanulom, szerintem messze a leghasznosabb nyelv - bár azért is, mert én Amerikába vágyom.


Igazából tényleg az a fontos, hogy szeresd, és érdekeljen.

2012. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
spanyolt!!! sokan beszélik :)
2013. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!