Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ausztriában élek, a melóhoz a...

Ausztriában élek, a melóhoz a német alapnyelvtanfolyam kéne, viszont a "jövőbeni" sulimhoz meg az emelt angol. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek a helyemben, tanulnátok az alapfokú németet 1 hónapig, vagy ha már nyelvsuliba mentek akkor erősítenétek az angol tudásotokat(mert hát kövi télre legkésőbb nyelvvizsga kellene).Viszont csak egy tanfolyamra van pénzem.

Itt kint azért nem kapok rendesen munkát, mert nem tudom a németet megfelelően(kb semmit nem értek csak alapszavakat, és kicsit szeretnék jobban beletanulni viszont egyedül meg nme megy ezért szeretnék tanfyolamot. Az angol meg a továbbtanulás miatt kellene:S avval egy fokkal jobban állok)


2013. febr. 2. 19:23
 1/2 anonim válasza:

Szia!A pénzed költsd az angol tanfolyamra.

Menj be szépen az AMS-hez és mondjad hogy szeretnél egy német kurzusra járni.regisztrálnak és kb 2-3 hét mulva mehetsz is a tanfolyamra.Ha regizve vagy akkor ennyi idö sem kell hozzá.Én igy csináltam és igy nem került semmibe.Ausztriába merre élsz??

2013. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 amarill ***** válasza:
Mind a kettőt csináld (ha bírod)
2013. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!