Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi volna az az egyetlen egy...

Mi volna az az egyetlen egy nyelv, amit a legszívesebben tanulnál? Miért? Hasznossága, nehézsége, pénzt stb nem számít most.

Figyelt kérdés

Én most féléve tanulok olaszul és nagyon imádom. Igazából nálam ő az szerintem, aminél élvezek mindent, ami vele kapcsolatos. Bár anno az angollal is így voltam, sőt vagyok most is. Még franciául tanulnék nagyon szívesen.


Van bennem még olyan is, hogy görög, héber, arab, japán, de tőlük nagyon félek, nem tudom miért :D pedig milyen jó lenne elmondani, hogy tudok görögül...



2013. febr. 24. 11:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
En legszivesebben a franciat szeretnem megtanulni. Nagyon szeretem a nyelvet. Ezt asszem anyumtol orokoltem. :D Egy evet tanultuk, nagyon jo tanarno tanitotta, csak az a baj, hogy jovoben megy nyugdijba.:( Romanul es magyarul tokeletesen tudok es meg torokul es angolul is meg szeretnek jol tanulni. Hatha lesz ra lehetosegem...
2013. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
91%
már nagyon régóta meg akarok tanulni japánul, de szerintem erre sose lesz lehetőségem, habár jó lenne
2013. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%
angol,spanyol,francia,olasz,görög,koreai,kínai :D
2013. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!