Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Zéró. kérdése:

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Angol szakos osztályban vagyok (10.-ben) és olyan angol tanárnőnk van, hogy egy szerencsétlen igeidőt nem tud elmagyarázni nekünk. Rettenetes nyelvtani hibákat ejt, és nem fogadja el ha szólunk neki, és még elvárja hogy tudjunk angolul. ("Who are the apsentses?" "Why you are doing this?") ilyenek...és félévit írunk belőle, de mivel nem kéri rendesen, magánórára meg sem pénz sem idő nincs, ezért nem tudom mit tehetnék. Szégyenlem magam, mert így visszaestem 2 év alatt. Nyolcadikba szín 10-es voltam angolból, most egy mondatot nem tudok megfogalmazni. Teljesen elszomorodtam, és szinte lemondtam az angol tanulásról..próbáljuk leváltani a tanárnőt jövőtől, nagyon remélem, sikerül, de mit tanácsoltok? Nagyon szégyenlem magam a többiek előtt. :(
2013. máj. 15. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen?

Idős tanár?

2013. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
még nincs 30 éves szerintem....
2013. máj. 20. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!