Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miként praktikus kanji-t tanulni?

Miként praktikus kanji-t tanulni?

Figyelt kérdés
Pontosítok. Kérdésem lényege az lenne, hogy miként essek neki a kanji-nak (hiragana, katakana a könyököm jön ki XD)? Egyelőre magát a jelentésüket tanuljam csak, vagy rögtön magoljam be az on és kun olvasatokat és egyben hogy plusz milyen szavakban használják őket? Valamint a JLPT által "kiadott" alap 100 kanji listát letöltöttem, de csak 80at számoltam. Valaki esetleg tudja honnan szedhetem le a full listát?

2013. máj. 27. 21:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hm hát neked is köszönöm a tippet :) lassan már nem győzök válogatni XD az oldalakkal nincs baj. van két webszótár is amit gyakran látogatok ott elég sok minden le van írva. jelentés, vonalak sorrendje, on, kun, sőt az egyik ldalon a kanjiknak az az olvasata amit kizárólag nevekre használnak (addigm ne is tudtam h ilyen is van). tele van példamondatokkal stb... de megsasolom a belinkelt oldalakat is. Természetesen nem hagyok ki semmilyen lehetőséget ;)
2013. máj. 28. 23:45
 12/13 anonim ***** válasza:
Na, hogy haladsz?
2013. okt. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
lassan... nagyon lassan XD tele vagyunk melóval, mire hazaérek se agyam se energiám nem marad rá. De tiklépésben megy a dolog. Már megtanultam jó párat és már a nyelvtannak is nekifeküdtem. Egyre jobban tetszik csak az a k...szott időhiány ne lenne. XD Meg persze segítséggel gyorsabban menne, de nem sietek XD
2013. nov. 8. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!