Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezek emelt szintű angol...

Ezek emelt szintű angol szóbeli tételek vagy középszintűek? (+ link)

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 6. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Azota olvasgatom oket hogy a masik kerdesnel belinkelted, de nem tudom eldonteni. A megfogalmazas eleg kozepszintu, de a temak meg nehol emeltek. Pl a cultural shock szerintem nem tetel emelt szinten de itt arrol is van szo. Mindenesetre szerintem nem art ha parszor atolvassuk, vannak benne nagyon jo es hasznalhato dolgok
2013. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg egyszerűen vannak megfogalmazva a kérdések, ezért is örültem nagyon, amikor rájuk akadtam, viszont ezekben szituációs feladat van érvelés helyett, ugyanakkor az első feladat meg inkább az emelt szintre jellemző, mert középszinten nincs ilyen, hogy különálló kérdéseket tesz fel a tanár... No mindegy, jó lenne, ha kiderülne, hogy emelt szintűek, mert akkor nem aggódnék annyira.
2013. jún. 6. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:
közép
2013. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!