Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A TELC- nyelvvizsga feladatgyű...

A TELC- nyelvvizsga feladatgyűjteménnyel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

10.es vagyok, majd 12. osztály októberében az előrehozott angol érettségit megszeretném csinálni (középszintű vagy emelt). Jó érzékem van az angolhoz, elég jól megy. A könyvtárban találtam egy 2004-es TELC-es angol feladatgyűjteményt, amiben rengeteg szöveg van és feladat. Ha ebből megtanulom a szövegeket és gyakorlom a feladatokat, szerintetek sikerülhet az érettségim? Vagy épp a nyelvvizsgám? Mit gondoltok?

16/L



2013. jún. 9. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
persze, csak tegyél is érte :) bár én németen voltam a telcnél, de csak tanácsolni tudom, hogy a levelet nagyon gyakorold be! :)
2013. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!