Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha valakinek egyik fele a...

Ha valakinek egyik fele a nyelvvizsgájának origó, a másik mondjuk telc, akkor csak az én szememben olyan, hogy azért ment a másikra is, mert legelőször megbukott? :D

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. A telc szóbelit könnyűnek mondják, írásbelit szivatósnak. Van, aki eleve így tervezi. Ill. origo kétnyelvű, szótár használható, tehát könnyebb az írásbeli. Tehát nem bukás az ok feltétlenül, hanem lehet, hogy simán csak könnyíteni akart a helyzetén.
2013. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokan csinálják hogy utánajárnak hol könnyebb írásbeli/szóbeli és csak arra a részre mennek el.
2013. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen-igen, azt értem,hogy így könnyebb is lehet

de én így nem kérném a bizonyítványomat,hogy fele ilyen fele olyan,arra értettem :/

2013. aug. 27. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Teljesen mindegy, hogy honnan van a bizonyítványod, később úgyis a tudás számít. Ezért akarnak "könnyíteni" sokat a dolgon.
2013. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ne kérjed:)

Nyelvvizsga megléte csak addig számít valamit amíg be nem hívnak állásinterjúra, ott már magasról tesznek rá hogy milyen papírod van mert arra lesznek kíváncsiak hogyan tudod használni. Ha megvan egy nyelvvizsgaközpontból a papírod de ott helyben nem tudod az adott nyelven előadni hogy miért téged vegyenek föl, egyből haza is küldenek.

2013. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem is kérem ;)

egy középfokom már van, készülök hamarosan menni a második nyelvemből

2013. aug. 27. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!