Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek melyiket lenne a...

Szerintetek melyiket lenne a legjobb választani: emelt angol érettségi és azt 60% fölött vagy ECL nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
A középfokúm 90% lett, sokan mondták hogy az emelt angol nehezebb mint a nyelvvizsga, szeptember 5ig van mindkető jelentkezési határideje és nemtudom melyik lenne könnyebb vagy logikusabb
2013. aug. 27. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mihez kell. Ha egyetemre, és nem olyan helyre mész ahol kell az angol, akkor azért nem fogsz pluszpontot kapni. Ha olyan helyre mész ahova felvételi tárgy az angol, akkor abból érdemes, az több pontot ér. A nyelvvizsgáért viszont mindenhol kapsz. Ja és a nyelvvizsga nehezebb mint az érettségi.
2013. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam, hogy nehezebb a nyelvvizsga mint az emelt érettségi.
2013. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Az emelt érettségi és a középfokú nyelvvizsga kb egy szinten van (ezért kapod meg 60%-tól érettségire a nyelvvizsgát is, mint ahogy a nyelvvizsga is 60%-tól sikeres).

Az hogy melyiket válaszd azt az első jól leírta.

2013. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem egy emelt szintű sajnos nehezebbnek tűnt mint egy középfokú,de ált. nem nehezebb(nekem azért mert nem voltam hozzászokva a feladattípusokhoz)
2013. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!