Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jól látom, hogy aki nem reál...

Jól látom, hogy aki nem reál irányba (pl mérnök) akar továbbmenni egyetemre az megszívta Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én jövőre megyek tovább szóval időszerű lenne kitalálni hová is és mit is főleg hogy már nem akarok mérnök lenni (ami eddig akartam). Jól mennek a nyelvek, meg bármit megtanulok, de igazából aki tolmács vagy valami "humános" akar lenni annak mik a kilátásai?

2013. nov. 3. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A spanyoltanárom, aki angolt is tanít 240 ezret keres, napi 5 órát ad, heti 4 napban otthonról. Szerintem elég jól megél.
2013. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Én egyáltalán nem reál irányban tanulok, mert nekem ez fekszik. Meg ezt szeretem. Nem érdekel a közvélemény. :)
2013. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A jó mérnökök keresettek


attól függ miről van szó


tolmácsként nem fox megélni ha csak nem vagy valami nagyon nagy máler a szakmában.


Megugye lassan az angol lesz a nemzetközi nyelv így egyre kevesebb tolmácsra lesz szükség

2013. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szóval akkor mit kell tanulni ami nem mérnök?
2013. nov. 5. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit szeretnél.
2013. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
orvos, ügyvéd pl.
2015. ápr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!