Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha angolul olvasnék könyveket...

Ha angolul olvasnék könyveket avval jobban megtanulnék angolul?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az nagyon sokat fejleszt, de csak akkor, ha már eljutottál legalább a középfokig. Ha nem, akkor iszonyatosa idegölő kiszótározni a fél oldalt, meg a nyelvtani elemeket sem értenéd.
2013. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A szintednek megfelelő könyvvel kezd!


Elegendő hozzá egy alapfokú tudás is.

Én anno a Micimackóval kezdtem + AudioBook

2013. dec. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Es neked segített?
2013. dec. 19. 09:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Óriási ugródeszka volt. Pár hónap alatt át tudtam már váltani egy sokkal komolyabb könyvre
2013. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen.

Plustz probalj leforditani zeneket is, amiket szeretsz, majd ha keszen vagy, vesd ossze "hivatalossal" a neten

2013. dec. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A könyvek nekem is hatalmas ugródeszkát jelentettek.
2013. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne próbálj lefordítani zenéket. Azért ne, mert zenében bármilyen torzítás megengedett. Ha mégis arra vetemednél, akkor nagyon alaposan gondold át előtte.
2013. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha belekezdesz egy szépirodalmi, vagy akármilyen könyvbe, akkor majd meglátod, hogy ott is akármi megengedett. Én nem ajánlanám egy rendes könyv olvasását kezdőnek.


Nyelvtankönyvekben vannak olvasmányok, cikkek. Kezdd azokkal, jobban jársz. Azokból is van olyan, ami nehezebb lesz.

2013. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen :)
2013. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan fordithatsz zenet.

En is onnan tanultam akkor, amikor csak erdekelt a nyelv hobby szinten. Onnan tanultam megolyan dolgokat, hogy smile, take my hand, let me be your friend bla bla. Es ma mar felsofokum van, ezeket meg eluntam az alapfokunal

2013. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!