Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tett közületek valaki 2014....

Tett közületek valaki 2014. 03. 08. -án középfokú angol nyelvű ORIGÓ írásbeli nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Vélemény a feladatokról, ill. szerinted hogy sikerült?
2014. márc. 9. 10:50
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:

Köszönöm. :) Nem baj, az a lényeg, hogy megvan.

Azt véletlenül nem tudjátok-e hogy vizsga előtt (egy héttel) át lehet-e tetetni az időpontot?

Ma kaptam e-mailt hogy 4-én lesz a szóbelim.

Viszont én országos versenyre megyek Szolnokra 3-4én. :(

Ha át is lehetne tetetni, májusba már muszáj elmennem, viszont akkor is kitudja mikor lennék beosztva, nekem meg érettségi lesz. :(

2014. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
Szerintem át lehet tetetni. Bár ha már kaptál értesítést a beosztásodról, így kicsit lehet neccesebb a dolog. Mindenesetre egy űrlapot kell kitölteni, meg befizetni 4500 Ft-ot.
2014. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Ti honnan tudjátok, hogy sikerült?? :O Feljöttem ide látom csomóan írtatok, hogy megvannak az eredmények, nagy izgalom meg minden felmegyek a weblapra és nekem még azt írja, hogy nincs eredmény :/ Wáááh
2014. márc. 27. 12:00
 24/53 anonim ***** válasza:
Most hogy megvan a nyelvvizsga gondoltam lemondok a felülvizsgálatról, hogy meggyorsítsam a bizonyítvány megküldését, de állandóan azt írja ki a rendszer, hogy nem érhető el a szolgáltatás, így nem is látom megint az eredményemet. Nektek működik?
2014. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
Akkor lehet azért nem tudok belépni, mert töltik fel az eredményeket a többi vizsgázónak is. Úgy tudom nem mindenkinek egyszerre írják ki.
2014. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:

Az áprilisi vizsgaidőszakban már nem tudom megváltoztatni, de májusba még viszont igen. Csak ugye nekem akkor is baj, mert érettségizek. De elvileg lehet szólni, hogy a végére kerüljek.


Ma már én sem tudtam megnézni az eredményt, ez amiatt van, mert írják be a rendszerbe az eredményeket és ez kicsit megterheli a szervert.

2014. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem angolból voltam, de én sem tudom még az eredményt, nem működött az oldal egész nap... Most már minden bajom van, remélem holnap már fent lesz rendesen, muszáj megtudnom, ezen múlik a mesterképzésem :/
2014. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
Nekem már ismét elérhető. Majd írd meg hogy sikerült-e.
2014. márc. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is elérhető ma már, egyelőre csak a szóbeli van fent, két ponttal lemaradtam, de igazából nem lepődtem meg, tudtam, hogy nagyon elrontottam a magnót.... Szóval mehetek újra májusban, ez most nagyon nem hiányzott, így is elég sűrű a programom az elkövetkező két hónapra, de ez van, mindenképpen kell a nyelvvizsga :/ Várom az írásbeli eredményét, remélem legalább az meglesz...
2014. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Na végre, én ma olyan délután 4-5 óra óta látom az eredményemet: "Megfelelt középfokon írásbeli típusban" :) úgyhogy boldogság van ezerrel!! Gratula mindenkinek, akinek sikerült, akinek pedig nem, az ne aggódjon, legközelebb biztosan sikerülni fog. Ez amúgy nekem is a 2. nekifutás volt, az előző próbálkozásom Euro nyelvvizsga volt, komplex-re mentem, ott a szóbeli sikerült, az írásbeli nem. Így most már megvan mindkettő!
2014. márc. 28. 21:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!