Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tett közületek valaki 2014....

Tett közületek valaki 2014. 03. 08. -án középfokú angol nyelvű ORIGÓ írásbeli nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Vélemény a feladatokról, ill. szerinted hogy sikerült?
2014. márc. 9. 10:50
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Ohh képzeljétek, tesóm hozta ma nekem! :) Nem is tudtam, hogy külön-külön is küldenek bizonyítványt, mert én ugye csak írásbelin voltam. :)
2014. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Végre megjött nekem is most! boldogság! :)
2014. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Most voltam szóbelizni, nagyon rendesek voltak, viszont tényleg nem hagytak 3 mondatnál többet elmondani és mindig megragadtak valami pontot és azon tovább mentünk. :D Pl mondtam, hogy egészségügyi iskolába járok -> beszéljek az egészségügyről Magyarországon, miért mennek el sokan külföldre dolgozni, magyarok étkezési szokásai, stb.

Viszont magnófelvételt már készítenek. Mondjuk megkérdezték, hogy bele egyezek-e, én azt válaszoltam, hogy nem. :D Mondták, hogy nem függ ez semmitől, ne aggódjak.

Összességében a szóbelire kaptam 50/37 pontot, tegnap volt a magnó, ott ha megvan a minimum 8, akkor átmentem. :)

Szurkoljatok, hogy sikerüljön!


A magnó az jó volt amúgy, jó helyen ültem, normálisan beszéltek benne, nem volt nehéz a szöveg, volt elég idő rá. Csak pozitív a tapasztalatom. :)

2014. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!