Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú nyelvvizsga?

Angol középfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Lenne egy pár kérdésem , hogy mennyire nehéz ? Milyenek a feladatok(típusai)? Egy tanfolyamon szeretnék indulni Debrecenbe . Hogyan működik ez?? 10 hétben mit csinálunk ? a legelejétől vesszük az egészet?

Kicsit sok lett a kérdés , bocsánat !



2014. máj. 10. 21:05
1 2
 1/13 anonim válasza:

Az hogy milyenek a feladatok meg hasonló az mind attól függ, hogy milyen típusú vizsgát teszel (telc, origo...) először döntsd el, hogy melyiket szeretnéd letenni és utána kimondottan arra a típusra gyakorolj.

Nem nehéz szerintem, legalábbis megcsinálható. A tanfolyamról nem tudok sokat :/ gondolom attól függ hogy mennyire kezdő szintről indulsz, hogy milyen szintűre iratkozol be

2014. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a telc és az origo miben különbözik ?
2014. máj. 10. 21:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy rakás olyan kérdés, melyre nem lehet értelmes választ adni. Mennyire nehéz? Kicsit, nagyon, közepesen? Melyik eléggé informatív számodra? Feladattípusok meg vizsga típusától és a vizsgát összeállítótól függ. Arról meg fogalmam sincs, hogy egy számomra ismeretlen tanfolyamon mit csináltok majd több héten át.
2014. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ..
2014. máj. 10. 21:24
 5/13 anonim válasza:

Én annó az origót csináltam, bár arra azt mondják az nagyon a nyelvtanra megy rá... Sok osztálytársam a telcet csinálta /azt én nem ismerem annyira, de nem mondták hogy rossz lenne, bár talán gyengébb,nem tudom./ Az origóban van 20 perced egy tesztes feladatra aztán (ha jól emlékszem 3?) órád a többi feladatra fordítrás angolról magyarra- magyarról angolra meg szövegértés és fogalmazás

Most ennyi rémlik, azt hiszem így van

2014. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ !

Hallottam még ez Euroexam-ról , esetleg erről tudsz valamit? :)

2014. máj. 10. 21:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az Origónál már 30 perced van a teszt feladatra és utána van 150 perced a többire: angolról-magyarra fordítás, levél írás, szövegértés.

Kb 1 éve eltörölték a magyarról-angolra fordítást.


[link]


Itt megtalálod az infót a vizsgáról.

Márciusban voltam írásbelin először, sikerült is. Most tudtam csak még elmenni szóbelire, ez is az első, még az eredményét nem tudom, de csak pozitív a tapasztalatom! :)

Bátran ajánlom, szerintem ez a legjobb!

2014. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én bme-n voltam, nagyon rendesek voltak és nem volt nehéz. Szerintem először azt döntsd el, hogy egynyelvű vagy kétnyelvű.
2014. máj. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az egynyelvű abban különbözik a kétnyelvűtől , hogy nincs fordítás és párbeszéd benne? Vagy most hogy van ez? :(
2014. máj. 11. 09:00
 10/13 anonim ***** válasza:

a legfontosabb igen, ez.

szerintem tolts le mindkettohoz probafeladatokat, aztan meglatod :)

2014. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!