Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú nyelvvizsga?

Angol középfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Lenne egy pár kérdésem , hogy mennyire nehéz ? Milyenek a feladatok(típusai)? Egy tanfolyamon szeretnék indulni Debrecenbe . Hogyan működik ez?? 10 hétben mit csinálunk ? a legelejétől vesszük az egészet?

Kicsit sok lett a kérdés , bocsánat !



2014. máj. 10. 21:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen csináltam ilyen B2 feladatsorokat , amik ki is értékelték a tudásom és , hogy mi az ami még hiányosság , nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek !

egy tanfolyam csak a hasznomra válna, nem ? :)

2014. máj. 11. 16:42
 12/13 anonim válasza:

Szia!


Én az októberi angol érettségire készülök elsősorban, de utána fél, 1 éven belül szeretnék középfokú angol nyelvvizsgát letenni.


Én elsősorban a szóbelik után kezdek majd tanulni (kb. június végétől-július elejétől) és én úgy kezdek, hogy megyek majd valamelyik nyelviskolához, úgy, hogy hétköznaponként legyen óra, pl. heti 5x5 óra, 4 héten keresztül. Ezek megadnák az alapot+többet. Majd otthon, interneten, haverokkal angolom fejleszteném tovább.

Szóval én igy tervezek. Nehézsége, azt mondják, hogy könnyebb a középfok mint az emelt angol érettségi, +emelt szint azt hiszem 60% mellé kapsz nyelvvizsgát is..

Mondjuk, azért nem alapokról kezdem, mert a szókincsem elég bő, csak a nyelvtannal, elöljáró szavakkal, stb. van bajom..


Ha van kérdésed, esetleg segíthetek, írj nyugodtan! :)

2014. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Írtam ! :)
2014. máj. 12. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!