Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolbol irunk tz-t és nem...

Angolbol irunk tz-t és nem tudom hogy készüljek. A tanár mindig angolul magyaráz amit nem értünk. és nem is foglalunk össze, elég rosszul állok angolbol és kiszeretném javitani?

Figyelt kérdés
egyik osztálytársamnak megvannak az eredmények,mert járnak angol fejlesztésre és van a nőnek egy angol könyve ahol benne van ami a dolgozatban lesznek.(én is egyszer leirtam egy mondatot az első feladatbol és az volt tényleg a jó megoldás).valakinek nincs olyan könyve h project 4? 8-os vagyok és a4-es témakört vettük! LÉCCI EGY PÁR ÖTLETET HA TUDTOK

2014. máj. 21. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Háát, a könyv se és a megoldás sincs meg de hogyha leírod mit vettetek abban a részben akkor elmagyarázom neked, feltéve ha tudom azt az anyagrészt.... Mikorra kell?
2014. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
:D Jajj. Utaltam azt a tankonyvsorozatot, az elore lrgyartott tesztekkel egyutt. A megoldasai szerintem megvannak, de hidd el, magadat csapnad be igy.
2014. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ma megirtuk..de segitett az osztálytársam..kedden meg év végit irunk hát az a which/must/mustn't/meg ilyesmikből
2014. máj. 22. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!