Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet válasszam...

Melyik nyelvet válasszam második nyelvnek? (9-be kötelező)

Figyelt kérdés
Most megyek 4 évfolyamos gimibe és az angol mellé kell még egyet választani ezek közül: német,francia,spanyol. A németet nemigazán szeretném(alsóban tanultam nem tetszett meg annyira+azért sem szeretném ,mert Ausztriában ,Németországban oké beszélnek németül ,de Milánóban egy szavamat nem értették amikor próbálkoztam.) Szóval spanyol vagy francia? Melyik lenne könnyebb angol után? Melyiket lenne logikusabb tanulni?

2014. máj. 27. 18:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Arra céloztam a némettel kapcsolatban ,hogy sokan gondolják ,hogy elterjedt nyelv ,de mégsem annyira csak itt Közép-Európában. Francia-spanyol között hezitálok amúgy és arra lettem volna kíváncsi melyiket az érdemesebb megtanulni ,csak a kérdésben rosszul fogalmaztam akkor.
2014. máj. 31. 11:34
 12/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a spanyolt -
2015. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De a franciát sem fogják megérteni Milanoban
2015. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A francia nagyon nehéz nyelv, a spanyol könnyebb, sokkal. Én a helyedbe francia és spanyol (filmet pl feliratosan) is megnéznék, és hogy melyik nyelv tetszik jobban... azt eltudod dönteni. :)
2015. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!