Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orosz, holland vagy inkább...

Orosz, holland vagy inkább francia? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Angolul és németül már tudok, de tanulom még őket a suliban is.

3. nyelvként szeretném az oroszt, hollandot vagy franciát.

A holland nyelv nagyon tetszik. Az orosz nem, de apukám azt mondja, ha már tanulni akarok, akkor ezzel járok a legjobban. A francia meg nehéz, de tetszik ez is.

Arra gondoltam hogy a hollanddal együtt tanulnám a franciát vagy oroszt. Véleményeket kérek :)

14/F


2014. máj. 31. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor tanulj egyszerre négy nyelvet, ha nem megy a többi tárgy rovására. Nem nagyképű megállapítás kicsit az "angolul és németül már tudok" 14 éves korban? (Maximum ha kint éltél, akkor mondhatod ezt el magadról.) Azt a nyelvet tanuld, amelyik téged érdekel, abban leszel sikeres, mert az motivál. Hollandul nem sokan tudnak, így aztán nagy lehet a kereslet irántad.
2014. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az angol és a német után a holland nagyon könnyű!(tapasztalatból mondom, tanultam) Ha tetszik, akkor azt válaszd! De elég lesz most 3 nyelv, szerintem ne kezdj bele kettő újba.
2014. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!