Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németből szeretnék nyelvvizsgá...

Németből szeretnék nyelvvizsgát tenni de hol és milyet?

Figyelt kérdés
3masra érettségiztem német nyelvből! Rengeteget felejtettem, önerőbőlszeretném elekzdeni a nyelvtanulást, utána tanfolyamra járni, és nyelvvizsgát tenni, de nem tudom hogy alap vagy középfokút tegyek e le? Illetve itthon magamtól miből tanulhatnék? A nyelvvizsgát hol érdemes letenni?
2014. aug. 8. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A Goethe Intézet nyelvvizsgájával érdemes próbálkozni, mert azt nemzetközileg is elismerik. Ha csak hármasra érettségiztél, akkor sajnos komolyabban, intenzívebben kell tanulnod, mint egy könnyebbfejű embernek, de azért nem lehetetlen, és tényleg a Goethénél vizsgázz, mert az ér valamit is. [link]
2014. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljes erőbedobással tanulom a szavakat és újra az alapokat
2014. aug. 25. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Mert ha pesti vagy, akkor én biztos ami biztos alapon befizetnék egy tanfolyamra ott, ahova majd szeretnék menni nyelvvizsgázni.
2014. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok, mindenképpen megyek majd tanfolyamra, csak azt sem akarom úgy hogy semmi alapom nincs
2014. aug. 25. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!