Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mikor tegyem le nyelvvizsgát...

Mikor tegyem le nyelvvizsgát angolból?

Figyelt kérdés
Ebben az évben fogok érettségizni és ugye februárig kell leadni a jelentkezési lapot a továbbtanulásról. Meddig lehet letenni a vizsgát hogy meglegyen a többletpont? Februarig meg kell legyen hogy érjen is valamit? Masik kérdésem pedig hogy felsőfokut tegyek le vagy maradjak a középfoknál mert bár kettannyelvű suliba járok es régóta tanulok angolt,4es vagyok belőle, mégsem érzem úgy hogy sikerülne.

2014. aug. 11. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Akármikor elmehetsz nyelvvizsgázni, a lényeg, hogy a bizonyítvány megérkezzen addig, amíg az adatokat pótolni lehet. Úgy számolj, hogy a konkrét vizsgamegírás után kb 1 hónap az eredmény, és rá egy hónap amíg megérkezik a bizi. Én régen áprilisban mentem vizsgázni, azzal még időben voltam.


Ha nem érzed biztosra a felsőfokút, akkor ne kockáztass, maradj a középfoknál, az is +28 pontot számít(hat).


Amúgy a kéttannyelvű suli végeztével nem kapsz automatikusan nyelvvizsgát vagy valamit?

2014. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig én is azt hittem hogy kapok valamit de mint kiderült az nem ugyanaz mint egy normál nyelvvizsga.
2014. aug. 11. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!