Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lenne a leghatékonyabb a...

Hogy lenne a leghatékonyabb a nyelvtanulás? Mikkel egészítsem ki az iskolai órákat?

Figyelt kérdés
Heti 12 nyelvórám lesz, tavasszal érettségizem. Jövő ősszel pedig majd szintemelőt szeretnék. Szerintetek miket tehetek annak érdekében, hogy minél jobban sikerüljön, és minél biztosabb nyelvtudásom legyen? Vannak ötleteim (filmek, levelezőtárs), de azért adjatok még :)
2014. aug. 30. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasás, bármi, ami érdekel, internetes nyelvgyakorló oldalak, pl 5percangol.hu, netangol.hu, vizsgafelkészítő gyakorlókönyvek.
2014. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én mindig olyan cikkeket olvasok, amik amúgy is érdekelnek.

+ a youtubeon csomó csatornára föl vagyok iratkozva, ahol anyanyelviek beszélnek valami engem érdeklő témáról.

2014. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!