Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet tanuljak az...

Milyen nyelvet tanuljak az angol mellé?

Figyelt kérdés

14 èves lány vagyok. 5 éve tanulok angolt. Milyen nyelvet tanulhatnék mellé? Gondolkoztam a franciàn. Vagy inkàbb a némettel próbàlkozzak?

Egyedül fogom tanulni a nyelvet, nem lesz tanárom.


2014. szept. 20. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a anémet a leghasznosabb az angol után, viszont emiatt sokan is beszélik.


Az álláskereső weboldalakon még a franciát, olaszt, spanyolt szokták keresni a munkaadók.


Ha valami kicsit másra vágysz, szerintem van jövője az arab, kínai, orosz nyelvnek is.

2014. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyat válassz, amit szeretnél tanulni. Ne hasznosság alapján dönts. Csak azért, hogy tanulj valami 2. nyelvet, ne kezdj bele, mert ha nincs hosszútávú célod vele, akkor abba fogod hagyni előbb vagy utóbb.
2014. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Humeur111 válasza:

szerintem a francia,ahhoz jó oldalak vannak


[link]

2014. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!