Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet JLPTre interneten...

Lehet JLPTre interneten keresztül jelentkezni?

Figyelt kérdés

Nem Budapestem lakok és nagyon nehezen lehetne megoldani, hogy lemenjek a jelentkezni. Van lehetőség neten keresztül?

Előre is köszönöm.



2014. szept. 22. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz így mondjuk egyedül elolvasni a jelentkezés módját? =/

[link]


Jelentkezés módja: személyesen a fenti címen, ill. postai úton banki átutalással (vidékieknek és külföldieknek)

FIGYELEM: A jelentkezési lap (és a tájékoztató füzet) díja 500 Ft. A jelentkezési lap helyben kitölthető, de szükséges 2 db. igazolványkép. A vizsgára való regisztrálás díja 7500 Ft.

2014. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bocs... rosszul fogalmaztam meg a kérdést. ezt én is olvastam. az lenne a kérdésem, hogy hogyan kell postán keresztül jelentkezni... mert nem láttam letölthető jelentkezési lapot, vagy ilyenek...

(bocs ha hülyeséget kérdezek ^^)

2014. szept. 22. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, az más. Mivel 500 pénzbe kerül a jelentkezési papíros, vlószínűleg tőlük kell kérni. Van ott telefonszám, holnap délelőtt csörögj oda, hogy milyen úton-módon tudsz jelentkezési lapot kérni. Éna helyedben csipkedném magam, ha még idén menni szeretnél, 26.-a a határidő.
2014. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül?
2015. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!