Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Továbbtanulás Bécsben? Tapaszt...

Továbbtanulás Bécsben? Tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Igen, rengeteg ilyen kérdés van, és olvasgattam is közülük egy párat.

Konkrétan az érdekelne, hogy jövőre vagyok végzős, 2014-ben végzem, hallottam olyan lehetőségről, hogy a 25 év alattiak eltudnak menni dolgozni fél évig, és utána a munkaszolgáltatója küld nyelvtanfolyamra, amely altal el tudod sajatitani a nyelvet, ez áll? Valaki bővebben erről tudna valamit mondani?


Alapfokon vagyok a némettel, és rengeteget kell tnaulnom azért, hogy meg legyen egy B2-es nyelvvizsgám...

Mennyire nehéz egy egyetemre bejutni? Hallottam hogy az egyedek 60-70%át nem veszik fel, mert az elsődleges teszteken elbuknak, igaz ez? Tapasztalatok/vélemények ezzel kapcsolatban?



2014. nov. 5. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A magyaroktól 2 emelt szintű érettségit és felsőfokú nyelvvizsgát kérnek, legalábbis Németország összes egyetemére ez igaz. Ausztriával nem vagyok képben, de ott is hasonló lehet a helyzet. 2 ismerősöm közül mindkettőt felvették elsőre, szerintem ha valaki ír egy jó érettségit, odateszi magát és még a nyelvvizsgája is megvan, akkor nem lehet baj. Annak még érdemes utánanézni, hogy mennyire népszerű a szak. Nyilván attól is függ, hogy kit vesznek fel.


Sok sikert!

2014. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem. :) köszönöm a választ. :)
2014. nov. 6. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


itt van egy link. Nem tudom mennyire lesz hasznos a számodra.

Olvasd át, mert én csak a kezdőrészt olvastam.


[link]

2014. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!