Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyar nyelvet tanulom....

Magyar nyelvet tanulom. Magyar lanyt keresek akinek ez anyanyelve. Segit nekem tanulni valaki lany?

Figyelt kérdés
Matt vagyok es 25 eves vagyok. En Finnorszagban elek most. Ketto eve tanulom magyar nyelvet es nagyon szeretem ezt. Regen szerelmes vagyok egy magyar lannyal, de o nagyon messze lakik tolem ezert nem beszelunk most. Szeretnem megtanulni a nyelvet amivel o beszel. De nagyon szeretem Magyarorszag, mert az emberek nagyon kedves es szep a Budapest. Mar ott jartam ketszer. Szeretem ismerkedni uj emberek, mert ok nagyon szepek Magyarorszagon. Ha te segit tanulni magyart nekem en segitek neked a finn, angol, vagy spanyol nyelvet. Koszonom! Sziasztok!
2014. nov. 5. 21:14
 1/2 SeinHime ***** válasza:
Szia! Ha gondolod, én segítek szívesen :)
2014. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!