Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki leforditaná? De ne...

Valaki leforditaná? De ne google forditoval. Nagyon sürgős.

Figyelt kérdés

2013-ben Vonyarcvashegyen táboroztunk.A tábor 5 napig tartott tele élményekkel,vicces dolgokkal. Nagyon jó volt.Sok fényképet készítettünk egymásról.Nagyon jól éreztük magunkat.Első nap mikor megérkeztünk a Balaton vize

nagyon hideg volt, de a következő napokban már egyre jobban melegedett.A fürdéstől felfrissült mindenki.A strandra érkezéskor kipróbáltuk a szörföt, röplabdáztunk és hajóztunk is.A következő

napokban a barátaimmal elmentem bulizni,biciklizni,focizni és nagyon jól éreztük magunkat sok új emberrel megismerkedtünk, sok új barátot szereztem. Nagyon örültem,hogy részt vehettem egy Balatoni táborban.Remélem még lesz rá alkalmam.


2014. nov. 17. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit segítene, ha leírnád, hogy milyen nyelvre. :)
2014. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
bocsánat... Angolra
2014. nov. 17. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!