Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Két nyelvet egyszere lehet...

Hugó 14 kérdése:

Két nyelvet egyszere lehet tanulni a duolingóval, külön felhasználónével meg külön e-mail cimmel?

Figyelt kérdés
Eddig angolt tanultam a duolingon, de most elkezdtem a franciát viszont szeretném, hogy az angolos is megmaradjon gyakorlás véget. Ám nem sikerült, hogy mindkettő megmaradjon. Tudnátok segiteni?

2014. nov. 30. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Neked magyart is kellene még tanulnod egy kicsit...
2014. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

#1: majom


két külön profillal nyilvánvalóan lehet. olyankor úgy kezeli a profiljaidat mintha két külön emberé lenne

2014. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Nézd már meg a helyesírását!

Te vagy a majom, ha nem veszed észre, hogy csapnivaló!

2014. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, de elég fáradt vagyok és kimerült. A magyar nyelvel pedig nincs gondom. Bocsánat ha nem lett tökéletes a megfogalmazás. Talán azzal van bajotok, hogy így irtam "angolos"? Nem értem miért kell így egyből letámadni miért nem vagytok egy kicsit ellnézőbbek, ha láttok valakiben egy hibát akkor azt maximálisan felhánytorgatjátok ahelyett hogy a kérdésre válaszolva inkább segítsetek. A második válaszolónak köszönöm. Amúgy probáltam két különböző profilt létrehozni, de nem igazán sikerült. De elméletileg lehet, nem?
2014. nov. 30. 22:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy profillal is lehet egyszerre több nyelvet tanulni.
2014. dec. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy profil alatt csináltam németet, franciát, olaszt. Tehát lehet ;)
2014. dec. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

#3: és? tudod hogy kulturált helyeket az ilyen "grammar nazi"-kat lenézik és utálják? Tudod miért? Azért mert ha meg lehet érteni hogy mit akar akkor semmi baj nincs vele. Kedves kérdező, az ilyeneknek ne is válaszolj mert semmi értelme ;)


Bocsánat az offért

2014. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Ja, tényleg nincs bajod a magyar "nyelvel"... Én kérek elnézést. :D
2014. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De minek csináltál több regisztrációt? Nekem csak egy van, hiszen lehet váltani nyelvek között.
2014. dec. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

OMG

OMG

OMG

2023. ápr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!